Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

PRO Житло- Прогресивно Професійно Продумано

Ми розробляємо практичні рішення, які досягають цілей наших клієнтів, розвивають міське середовище і збільшують цінність проекту.

Що таке PRO-Житло і навіщо це потрібно?

PRO-житло це заново придумане якісне, красиве, комфортне міське житло. Це набагато більше, ніж квартира: простір двору, архітектура будинку, вестибюль і міжквартирні коридори.
Наша місія - зробити якісну архітектуру доступною кожному. Тому ми розробили власний стандарт якості архітектурних рішень - PRO. Він дозволяє раціонально використовувати ресурси клієнтів, які отримують в результаті ефективне і естетичне середовище.

Приводом для виникнення PRO-Житла стала радянська і пострадянська традиція створювати проекти дискомфорт-класу, що складаються з:

 • Дискомфортних планувань квартир
  Більшість представлених як на вторинному, так і на первинному ринку житлової нерухомості квартир продовжують традицію радянських планувань. Коли мрія жителів комунальних квартир про свою кухню втілилася в типових серіях житлових будинків другої половини 1950-х років.
  01
 • Непродуманих загальних коридорів
  Погано освітлені лабіринти міжквартирних коридорів з хаотично розкиданими по стінах інженерними "вимушенностями" формують відчуття "нічийного простору".
  02
 • Дворів, де паркінг замість парку
  Відсутність тротуарів і необхідність ходити по автомобільним проїздам. Проблема нестачі паркувальних майданчиків привела до того, що виходячи з дому люди потрапляють на територію стихійного паркінгу, а не в упорядкований двір. Мами з колясками змушені об'їжджати по газонах припарковані під будинком машини, а діти катаються на самокатах на проїжджій частині двору. Житловий двір це не місце для машин.
  03
 • Неспівмасштабній людині архітектури
  Нескінченні стіни висотою від 9 до 25 поверхів являють собою склад недоладно розфарбованих і по-різному засклених балконів і вікон.
  04

Мета PRO - Зробити середовище нашого проживання якісним, комфортним і красивим. Задавши нові стандарти проектування і критерії оцінки архітектурних рішень.

З чого складається PRO

PRO-semiprivate
Громадський простір міського багатоквартирного житлового будинку має бути набагато більше, ніж вхід в житловий під'їзд і коридор з дверима квартир - це всі функції, які фінансово-нераціонально розміщувати у себе в квартирі: починаючи від коворкінг-зони для дорослих і ігрової зони для дітей, закінчуючи басейном зі спа-центром.
PRO-парковки
У місті, в якому живуть мільйони людей, завжди буде дефіцит простору, тому автомобіль, який займає багато місця — це розкішний засіб пересування! Ви зустрічали де-небудь безкоштовні права на предмети розкоші? Ось вам приклад: безкоштовна парковка на міських територіях, в житлових кварталах і мікрорайонах! Ситуація, в якій автомобіліст не платить за парковку називається "умовно-безкоштовною", тому що замість автомобіліста інші городяни розплачуються своїм комфортом і відсутністю можливості швидкого пересування (за рахунок збільшення кількості машин в місті, яке непропорційно фінансовим можливостям для створення транспортної інфраструктури, і банальної парковки в недозволеному місці заважає пішоходам або проїзду інших машин).
Тому парковка — частина міської території займаної автомобілем, завжди повинна бути платною, як на муніципальній землі, так і на території ЖК. Той, хто має більше грошей — купить місце в паркінгу, той у кого менше грошей, буде орендувати паркувальне місце, або платити за право розміщувати свою машину на вулиці чи на території ЖК, а той, хто не захоче витрачати гроші на комфорт персонального засобу пересування — скористається велосипедом або громадським транспортом. Відповідно, одержувані містом і керуючої організацією ЖК додаткові кошти підуть на поліпшення якості середовища, як публічних міських просторів, так і «напівприватних» - житлових кварталів і мікрорайонів.
PRO-energy+
Люди - теплокровні істоти, що виробляють енергію. Людське житло також може і повинно бути "теплокровним": виробляти більше енергії, ніж споживати!
PRO-фасади
Архітектура житла, поряд з вирішенням усіх утилітарних питань, від водостоку з теплоізоляцією до розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів, повинна виражати індивідуальність кожного будинку, кожного кварталу, таким чином, щоб жителі цього будинку і цього кварталу з гордістю постили селфі на тлі свого будинку, а туристи включали прогулянки вздовж житлових новобудов в свої маршрути.
PRO-квартали
"Засіяне" будинками відкрите поле мікрорайону залишається в 20-м столітті. 21 століття відроджує в якості основної містобудівної одиниці житла - квартал! Однак це вже не буквальна реінкарнація кварталу 19-го століття: в ньому немає темних дворів-колодязів та контрасту парадного блиску вуличного фасаду і утилітарною смутності дворового. Ця нова якість відкритих і напіввідкритих просторів, громадських і напівприватних, що створюють оптимальні умови як для квартир так і для громадських функцій!
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more