Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Milltown

Багатофункціональний комплекс, Львів

Milltown

Дві вулиці, два сюжети – один комплекс. Зберігаючи висоту, ритм, парцеляцію будівлі не заграють з історичними деталями, відповідають сучасній стилістиці і функціональному наповненню.

47 440 м2

Площа

2020

Таймлайн

Концепція

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
img
img
img
  • Human
    Вся необхідна інфраструктура в одному комплексі, квартири на перших поверхах з виходом на терасу у внутрішньому дворі, на верхніх поверхах з видом на центр міста. Продуманий розподіл людських потоків, щоб мешканці не перетиналися з офісними співробітниками, працівники офісного центру не помічали потоки гостей в готельну частину комплексу.
  • Business
    Багатофункціональний комплекс, в якому кожна складова якісно доповнює один одного. Три види житла - квартири, готель і апартаменти. Офісні планування авторського стандарту PRO, за яким площа поверхів офісів розрахована для зручної оренди як цілого поверху так і гнучко розділяється на слоти. На першому поверсі комплексу є універсальний конференц зал для проведення заходів.
  • Urban
    Співмасштабна архітектура з боку вулиці Лемківської, відтворення фронту вулиці з боку проспекту Чорновола. За членуваннями та об’ємами будівлі підтримують історичну забудову, але відповідають сучасній стилістиці і функціонально враховують всі потреби для майбутніх мешканців.
Види послуг
Передпроект
Клієнт
Інтергал-Буд
Локація
Україна, Львів, вул. Лемківська, 9

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more