Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Ми 14 років є компанією-генпроектувальником. Ми успішно створюємо і розробляємо великі комплексні проекти на усіх етапах – від концепції до здачі об'єкта в експлуатацію.

Аналіз і концепції

Консалтинг – це найкоротший шлях для досягнення цілей замовника. Ми пропонуємо індивідуальні рішення, що ґрунтуються на нашому практичному досвіді і знаннях, що постійно розвиваються. Для кожного клієнта ми шукаємо єдино вірне і вигідне рішення – результат, який враховує інтереси бізнесу, міста і людини.
Консалтинг – це найкоротший шлях для досягнення цілей замовника. Ми пропонуємо індивідуальні рішення, що ґрунтуються на нашому практичному досвіді і знаннях, що постійно розвиваються. Для кожного клієнта ми шукаємо єдино вірне і вигідне рішення – результат, який враховує інтереси бізнесу, міста і людини.
Аналіз ділянки і його обмежень
Ми досліджуємо ділянку, її оточення і місце розташування. Аналізуємо вплив на неї оточення, фізичних і нормативних обмежень. Виявляємо слабкі і підкреслюємо сильні сторони ділянки.
Маркетинг
Розробляємо практичні рішення, які відповідають цілям наших клієнтів, розвивають міське середовище і збільшують цінність проекту.
Аудит раніше розроблених концепцій
Надаємо експертну оцінку готовим концепціям. Вкажемо на мінуси, розкриємо невикористаний потенціал і можливості. Запропонуємо альтернативні варіанти, спрямовані на поліпшення якості і цінності проекту.
Моделювання і прогноз попередніх ТЕП
Для прогнозу економічного потенціалу ділянки ми визначаємо її сильні і слабкі сторони, враховуємо можливості і загрози для забудовника. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми моделюємо техніко-економічний потенціал ділянки.
Реконцепція проекту
Знаходимо краще рішення для забудови ділянки. Пропонуємо концепцію, яка поліпшить міське середовище, принесете комфорт мешканцям і прибуток замовникові. Ми знайдемо те єдине правильне практичне і економічно вигідне рішення, яке дозволить покращити…
Аудит проектів на всіх стадіях
Ми готові підключитися до проекту на будь-якій стадії.
Розробка концепції проекту
Після проведеного дослідження даних про ділянку і функціонального призначення об'єкта ми акумулюємо ідеї і розпочинаємо розробку концепції. Виходячи з позиціонування об'єкта за класами, масштабом, функціональним типом, складаємо аналіз економічної ефективності інвестиційного проекту і знаходимо краще рішення, що відповідає вимогам замовника і потребам міста.

Архітектура

Ідеальний проект витримує баланс між потребами кінцевого споживача, рентабельністю проекту і вимогами міського середовища. Ми створюємо проекти вигідні для замовника, міста і жителів.
Ідеальний проект витримує баланс між потребами кінцевого споживача, рентабельністю проекту і вимогами міського середовища. Ми створюємо проекти вигідні для замовника, міста і жителів.
Містобудівний аналіз
На етапі містобудівного аналізу ми детально вивчаємо територію об'єкта, оточення, роль у формуванні міського середовища. Визначаємо обмеження, які вплинуть на форму і розміщення майбутньої споруди. Цей етап дозволяє визначити орієнтовні техніко-економічні показники, гранично допустиму щільність забудови, розрахувати містобудівні показники у вигляді необхідної кількості машиномісць, майданчиків для населення тощо. На основі сучасних технологій ми вивчаємо впливи на інсоляцію і освітленість сусідніх територій і вплив на проектовані об'єкти, а також інші чинники, необхідні для створення комфортних і функціональних архітектурних об'єктів.
Архітектурна концепція проекту
На цьому етапі ми визначаємо усі необхідні містобудівні, архітектурні, конструктивні і інженерні вимоги до майбутнього проекту. Формуємо виразний естетичний образ і ідею споруди. Ескізний проект дозволяє в стислі строки наочно представити зовнішній вигляд об'єкта, його планування і визначити орієнтовні витрати на будівництво. Вдала ідея архітектурної концепції – запорука успіху на наступних стадіях проектування.
Архітектурний проект
На етапі стадії Проект розробляється детальна модель будівлі, з якої генерується проектна документація. Визначаються точні параметри будівлі, її конструкції і будівельні матеріали. Отримана таким чином проектна документація глибоко аналізується з точки зору будівельних норм і балансу між ними і високими вимогами до естетичної складової і ідеї проекту. Розділи проекту проходять експертизу і служать підставою для формування детальних бізнес-планів, отримання дозволу на будівництво і узгодження в міських службах.
Архітектурна візуалізація і анімація
Архітектурна 3D візуалізація дозволяє продемонструвати об'єкт у будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби, пропрацювати освітлення, детально відтворити оточення, показати переваги планування. Візуалізація екстер'єру допомагає уникнути непорозуміння між архітекторами і замовниками. Ще наочнішим матеріалом слугує анімація.
Авторський нагляд
Авторський нагляд проводиться на етапі будівництва. Ми контролюємо відповідність будівельних робіт положенням проектної, робочої і кошторисної документації. Мета авторського нагляду в будівництві – виключити необґрунтовані відступи від вимог проектної, робочої і кошторисної документації. Це гарантія того, що об'єкт будівництва приймуть в експлуатацію, а його характеристики відповідатимуть інвестиційному задуму.
3D-6D проектування
Ми розпочинаємо проектні роботи з 3D BIM-моделювання. Це дозволяє інженерам проводити аналіз і виконувати свої розрахунки, використовуючи інструменти 3D моделей для виявлення колізій, також додавати потрібні атрибути в компоненти BIM-моделі. Під час виконання будівельних робіт до моделі додається графік (4D) і оцінка вартості (5D). Коли будівля вже побудована і здана в експлуатацію, модель управління будівлею (6D) дозволяє управляти споживанням енергії, тепла та іншими експлуатаційними параметрами.
Робоча документація
Ми детально розробляємо усю необхідну документацію для будівництва об'єкта, втілюючи його максимально схожою на первинну концепцію. Завдяки інноваційним методам проектування усі зміни і побажання замовника вносяться в оперативному режимі. Великий колективний досвід і напрацювання компанії дозволяють розробляти документацію швидко і якісно. Інтерактивні моделі дозволяють заздалегідь переглянути усі тонкі місця, передбачити і уникнути можливих труднощів під час будівництва.
Промо-матеріали і матеріали для відділів продажів
Для того щоб покупець у відділі продажів ЖК міг краще оцінити функціональне використання квартири, порівняти функціональність різних квартир і, зрештою, усвідомлено обрати максимально відповідне для своєї сім'ї планування квартири, ми розробили інноваційну методику оцінки функціональності квартир. Для кожного житлового комплексу з PRO-плануваннями ми розробили унікальну пропозицію – паспорт функціонального використання квартири. З такими наочними матеріалами вибір квартири стане очевидним для кожного покупця.

Інжиніринг

Ми пропонуємо інноваційні інженерні рішення, які забезпечують успішні досягнення цілей клієнта. Оскільки інжиніринг – це стратегія у дії, орієнтована на результат. Індивідуальний підхід і увага до деталей при розробленні інженерних систем дозволяють нам отримувати надійні вивірені рішення. Простіше кажучи, ми продумуємо експлуатацію об'єктів, базуючись на практичному досвіді і наукових знаннях.
Ми пропонуємо інноваційні інженерні рішення, які забезпечують успішні досягнення цілей клієнта. Оскільки інжиніринг – це стратегія у дії, орієнтована на результат. Індивідуальний підхід і увага до деталей при розробленні інженерних систем дозволяють нам отримувати надійні вивірені рішення. Простіше кажучи, ми продумуємо експлуатацію об'єктів, базуючись на практичному досвіді і наукових знаннях.
Опалювання, Вентиляція, Кондиціонування
Ми розробляємо системи ОВіК будь-якої складності для об'єктів будь-якої функціональності. Ми виконуємо CFD-моделювання для забезпечення надійних рішень і створення комфортних умов при роботі систем опалювання, вентиляції і кондиціонування.
Водопостачання, Каналізація
Розробляємо усі типи систем, госппитний і пожежний водопровід, побутову і виробничу каналізацію, гравітаційну і вакуумну дощову каналізацію, системи поливу. Розробляємо проекти під ключ, від розрахунку витрат великого об'єкта до підключення будь-якого споживача з урахуванням технології об'єкта.
Енергопостачання, Освітлення
Розробляємо увесь перелік систем, закладні деталі, блискавкозахист, освітлення, у тому числі дизайнерське, електроустаткування і електропостачання, шинопроводи. Розраховуємо навантаження для об'єктів будь-якої складності і розмірів.
Системи диспетчеризації і автоматизації
Виконуємо проект систем автоматизації і диспетчеризації будь-якої складності, від стандартного рівня об'єктів житлового призначення до преміум для офісних і торговельних центрів з побудовою BMS глибокої інтеграції в усі інженерні системи.
Енергетичний паспорт
Розробляємо енергетичний паспорт об'єкта згідно з новими нормативними вимогами.

Конструкції

Ми розробляємо конструктивні рішення, працюючи в одній інформаційній моделі будівлі разом з усіма суміжними спеціалістами і архітекторами. Ми прагнемо підібрати найбільш оптимальні у кожному конкретному випадку несучі конструкції і будівельні матеріали, які забезпечують стійкість усієї будови, при цьому враховуючи економічну ефективність. Конструктивна схема підбирається з урахуванням міцності, надійності і економічної ефективності конструкцій. Рішення, що дозволяють економити витрату часу і матеріалів. Високі швидкості проектування конструктивного розділу. Використання сучасних BIM систем дозволяє автоматизувати процеси і, відповідно, істотно скоротити терміни проектування, мати точніший результат, уникнути помилок.
Ми розробляємо конструктивні рішення, працюючи в одній інформаційній моделі будівлі разом з усіма суміжними спеціалістами і архітекторами. Ми прагнемо підібрати найбільш оптимальні у кожному конкретному випадку несучі конструкції і будівельні матеріали, які забезпечують стійкість усієї будови, при цьому враховуючи економічну ефективність. Конструктивна схема підбирається з урахуванням міцності, надійності і економічної ефективності конструкцій. Рішення, що дозволяють економити витрату часу і матеріалів. Високі швидкості проектування конструктивного розділу. Використання сучасних BIM систем дозволяє автоматизувати процеси і, відповідно, істотно скоротити терміни проектування, мати точніший результат, уникнути помилок.
Ескізний проект
Під архітектурну ідею підбирається найбільш ефективна конструктивна схема і прораховуються попередні витрати матеріалів.
Стадія проект
Уточнюється конструктивна схема будівлі, прораховуються витрати матеріалів, видаються схеми розташування несучих конструкцій і принципові вузли. Уточнюється матеріаломісткість. Документація стадії «Проект» передається на узгодження в міські служби для отримання дозволу на будівництво.
Авторський нагляд
Авторський нагляд проводиться на етапі будівництва. Ми контролюємо відповідність будівельних робіт положенням проектної, робочої і кошторисної документації. Мета авторського нагляду в будівництві – виключити необґрунтовані відступи від вимог проектної, робочої і кошторисної документації. Це гарантія того, що об'єкт будівництва приймуть в експлуатацію, а його характеристики відповідатимуть інвестиційному задуму.
Робоча документація
Стадія РД розробляється на підставі узгодженої і затвердженої стадії Проект. Видається детальніша конструкторська документація із специфікаціями, схемами, вузлами і деталями – повні комплекти креслень для будівельних робіт.

Проектний менеджмент

Ми ефективно координуємо роботу з проектування і узгодження, взаємодії з суміжними спеціалістами, громадськими і державними організаціями.
Ми ефективно координуємо роботу з проектування і узгодження, взаємодії з суміжними спеціалістами, громадськими і державними організаціями.
Організація і управління і проектом
Розробляємо стратегію дій архітектурної групи і суміжних спеціалістів, здійснюємо моніторинг робочого процесу.
Супровід збору початкових даних
Здійснюємо збір початкових даних, необхідних для розробки і узгодження проекту.
Супровід експертиз проекту
Беремо на себе увесь процедурний процес від підготовки пакета необхідної документації до позитивного висновку експертної комісії.

Інтер’єрний дизайн

Ми створюємо комфортний простір для життя і роботи, розваги і освіти. Якісний і продуманий дизайн не лише милує око, але й створює здорове середовище для комфортного і інтуїтивно зрозумілого використання приміщення.
Ми створюємо комфортний простір для життя і роботи, розваги і освіти. Якісний і продуманий дизайн не лише милує око, але й створює здорове середовище для комфортного і інтуїтивно зрозумілого використання приміщення.
Ескіз стилю і настрою
Ескіз інтер'єру розпочинається з пошуку враження, яке створюватиме дизайн. Це дозволяє порозумітися з клієнтом ще на рівні ідеї.
3D візуалізації і візуалізація для VR
Створюємо фотореалістичні 3D візуалізації для наочного представлення майбутнього інтер'єру, а також VR-тур для інтерактивного підбору меблів і оздоблення стін.
Специфікація по комплектуючих і матеріалах
До комплекту дизайн проекту обов'язково входить специфікація меблів і обладнання, а також відомість оздоблення приміщення. У разі розробки індивідуального дизайну меблів – креслення для їх виготовлення.
Концепція інтер'єру
Це пакет матеріалів, який дозволяє отримати уявлення про проектований об'єкт, оцінити проект і сформувати точні вимоги до подальшого проектування.
Дизайн проект
Ми пропонуємо комплексне рішення для дизайну інтер'єру з повним комплектом креслень і специфікацій для приміщень будь-якого функціонального призначення і складності.
Робоча документація
Ми розробляємо комплексне рішення з усією необхідною документацією. Комплект планів і розгорток стін варіюється індивідуально залежно від проекту.
Авторський нагляд
Щоб втілити ідею точнісінько, як її замислив дизайнер, або внести необхідні правки, що узгоджуватимуться зі стилістикою інтер'єру, важливо супроводжувати проект упродовж усього процесу будівельних і ремонтних робіт.
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more