Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk
Записатися на консультацію

archimatika є експертом в застосуванні BIM Технологій. Ми не тільки застосовуємо їх при проектуванні об'єктів будь-яких масштабів і складності, а й допомагаємо іншим впроваджувати і використовувати BIM.

Ми готові поділитися своїм досвідом у використанні і впровадженні BIM Технологій з іншими проектними компаніями.

Що таке BIM і навіщо це потрібно?

BIM і CAD (САПР, Системи Автоматизованого Проектування) представляють собою два абсолютно різних підходи до проектування будівель і створення документації. CAD призначений для традиційного проектування на основі імітації двомірного креслення з використанням таких графічних елементів як лінії, штрихування, анотація і т.п. CAD-креслення, подібно звичайним паперовим кресленнях, створюються незалежно один від одного, тому будь-які зміни проектних рішень необхідно вносити вручну на кожному кресленні, який зачіпається цими змінами.

BIM-додатки (Інформаційне Моделювання Будівель) призначені для імітації процесу зведення реальних будівель. На відміну від створення 2D, в даному випадку відбувається віртуальне моделювання будівель з використанням аналогів реальних елементів, таких як стіни, колони, перекриття, вікна, покрівля. Це дає архітекторам можливість повністю проаналізувати всю модель будівлі. Так як всі дані зберігаються в центральній базі даних, будь-які зміни автоматично відображаються у всіх кресленнях, що генеруються на основі моделі. Завдяки такому підходу BIM не тільки колосально підвищує продуктивність, але і служить основою для кращої координації процесу проектування.

BIM дозволяє

  • Поліпшити якість проекту і опрацювання робочої документації

  • Значно зменшити витрати на будівництво і терміни реалізації проекту

  • Побачити всі подробиці в процесі проектування, які необхідні для прийняття ключових рішень

  • Оптимізувати витрати і ресурси і підвищити ефективність проектної роботи

  • Налагодити комунікацію в реальному часі між проектувальниками і будівельниками

  • Зменшити кількість змін в ході проекту і скоротити помилки на етапі будівництва

Команда archimatika володіє унікальним для України практичним досвідом впровадження BIM технологій в проектну роботу

Проектувати об'єкти будь-яких масштабів і складності

Від дитячих садків, шкіл, офісних будівель і до гігантських ТРЦ і житлових комплексів. Саме завдяки складності, різноманітності і масштабності наших проектів ми змогли вибудувати і оптимізувати гнучке і адаптивне BIM середовище, що дозволяє нам максимально підлаштуватися під конкретні потреби і параметри будь-якого проекту.

01

Легко адаптуватися до будь-яких стандартів

Наш поточний робочий процес і регламент побудовані на базі UK BIM Protocol. Ми постійно вивчаємо досвід колег з США, Великобританії, Сінгапуру, Польщі, Фінляндії, Австрії, ретельно досліджуючи реальні практики і кейси. Велика частина наших процесів приведена у відповідність з PAS:1192 і відповідає вимогам BIM Level 2. Легко адаптуємося до будь-якої з класифікацій (Uniclass, UniFormat, MasterFormat, COBie і будь-яким регламентаційним документам - BEP / BIP, EIR, QA / QC і іншим.

02

Працювати з будь-якими продуктами і платформами

Ми вважаємо, що принципи BIM знаходяться не в площині програмного забезпечення або комплексів, а в організації робочого процесу і інтероперабельності між усіма учасниками проекту. Вміємо пов'язувати всі ключові платформи, дисципліни, команди і дані в єдине інформаційне середовище.

03

Проектувати в найкоротші терміни

Рекордні терміни проектування навіть великих і складних об'єктів - від трьох місяців. Основною перевагою розробленої нашою компанією інноваційної технології і організованого процесу проектування є висока швидкість проектування великих об'єктів. Стадія "Проект" житлового комплексу з соціальною інфраструктурою "Республіка", з площею близько 1 200 000 м2 була розроблена за 3 місяці.

04

Координувати роботу великих команд

Наша компанія має успішний досвід організації та координації великих проектів колективів, до 200-300 фахівців. Забезпечуємо єдину робочу середу для всіх ключових учасників проекту.

05

Розробляти власні бібліотеки і розширення

Кожне наше рішення є результатом глибоких професійних знань, розуміння ринку і багаторічного досвіду в реалізації проектів.

06

BIM Консалтинг. Надаємо консультації по впровадженню і проектування в BIM.

PRO - наш принцип проектування. Це розроблений нами стандарт якості комплексних архітектурних рішень.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more