Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Вiдео

Кожен наш новий проект враховує досвід попередніх. Ми накопичуємо знання, збираємо цікаві історії, що розповідають про рішення і труднощі на шляху від ідеї до втілення будівлі. В історіях проектів ми ділимося нашими інсайтами і рішеннями.

Що таке квартал 2.0

Це комплекс інноваційних рішень у житловому проектуванні: напіввідкриті квартали з різноповерховими секціями, PRO-квартири, 3 км пішохідного променаду з велосипедним кільцем і Смарт-вулицею.

Перейти до Файна Таун
13 гектарів космічного корабля

Безпрецедентний для України торговельний комплекс, амбітний і грандіозний за масштабами проект. Площа поверху містобудівна – 13 га, це маленьке місто під одним дахом.

Перейти до Республіка
Як пром зона перетворилася в барвистий мікрорайон

Перший в Україні житловий комплекс квартальної забудови. Живописні силуети будівель, продумані планування квартир і повністю пішохідні двори стали еталоном комфорт-класу в житловій нерухомості.

Перейти до Комфорт Таун
Антитіло або маніфест простоти

Маніфест простоти, маніфест єдиної форми. Це не п'ять типових веж, що повторюються одна за одною, – це єдина композиція з різновисоких акцентів, об'єднаних стилобатом.

Перейти до Славутич

Комплекс, в якому мешканці забезпечені усім необхідним безпосередньо за місцем проживання. Три житлові висотні вежі стоять на двоповерховому стилобаті, по кутах майданчика, у найвигідніших з точки зору видових характеристик точках. У стилобатній частині зосереджені усі спортивно-розважальні функції, а його покрівля використовується як приватний облаштований дворовий простір для мешканців комплексу.

Перейти до White Lines
Чому архітектори хочуть жити в цьому будинку

Два будинки комплексу, розташовані кутом, формують фронт вулиці, закриваючи собою внутрішньо-квартальний простір з розташованим у ньому пішохідним двором і дитячим спуском. Упізнаваний силует комплексу сформований різноповерховими секціями з консольними звісами на найактивніших кутах. Ламана поверхня скляних еркерів формує унікальний образ комплексу, динамічно змінюючи перевідображення навколишнього простору і сонячних променів.

Перейти до Time

Успіх ЖК Славутича надихнув девелоперську компанію на продовження забудови ділянки. Щоб забезпечити хорошу інсоляцію комплексу, низькоповерхові будівлі розміщені ближче до проспекту, а висотні будівлі в глибині ділянки розгорнуті з певною ритмікою.

Перейти до Славутич 2.0

Новий рівень комфорту в житловій нерухомості Львова. Нестандартні рішення для консервативного ринку перетворили типовий спальний район на процвітаючий житловий квартал з інфраструктурою, що активно розвивається.

Перейти до Пасічний
Ахроматичний акцент на барвистому тлі

Гімназія А+ продовжує комплекс навчальних закладів на території Комфорт Тауна. Будівля школи виконана в ахроматичних кольорах на контрасті з навколишніми житловими будинками.

Перейти до Гімназія А+

Параметричний фасад з активною підсвічуванням притягує до себе увагу. Це перший великий об'єкт, який зустрічає гостей Тбілісі по дорозі з міжнародного аеропорту. Тому він повинен створювати wow-ефект і бути виразним.

Перейти до East Point Tbilisi
Як ми створили новий тренд в бізнес класі

Проект – законодавець у своїй класовій категорії, величезний вестибюльний простір і консьєрж сервіс уперше з'явилися в Central Park і стали нормою для ЖК бізнес і преміум класу в Україні.

Перейти до Сentral Park
Якою має бути інтернаціональна школа

PSI об'єднує в собі учнів з 40 країн світу. Це послужило відправною точкою в розробленні концепції проекту. У школі великі класи, трансформовані простори актового і спортивного залів, кабінети драми і позакласних активностей.

Перейти до Pechersk School International
Як привернути aйтішніков і отримати Breeam

Перший у Львові бізнес-центр із «зеленим» сертифікатом BREEAM.
Естетика будівлі пов'язана з її енергоефективністю, що дозволяє скоротити споживання енергії майже на 40%. Основним завданням було створити якісне і функціональне середовище для вибагливих IT-компаній. Таким чином, у місті з'явився великий IT-Hub, в якому створено всі умови для комфортного розвитку малого і середнього бізнесу.

Перейти до Оптима плаза
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more