en
ua
ghjk
Публікація Проєкт реновації зруйнованого загарбником Ліцею №2 в Гостомелі
Збудований наспіх у 80-ті роки в складі військового містечка, Ліцей №2 ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну потребував ремонту. Крім того, простір типової радянської школи не відповідав вимогам сучасного освітнього процесу. В ході боїв за Гостомель, будівля зазнала нових руйнацій – зокрема, було знищено дах. В такому стані заклад простояв всю зиму. Попри розрахунок в 400 учнів, фактично тут навчалося понад 500 дітей. Усі вони втратили змогу навчатися в рідній школі. Більш як 70 вчителів та інших працівників закладу лишилися без робочого місця. Наш проєкт, розраховано на 1000 дітей (850 учнів ліцею та 150 pre-school). В концепції закладено гнучкі рішення, що відповідатимуть сучасному освітньому процесу. До роботи над школою залучено фахівців з педагогіки, дитячої психології та інклюзивності. Одна з формотворчих ідей - відкрити вид на ангар літака “Мрія” з простору всередині школи і з подвір’я. Вигини “Мрії”, також, закладено і в фасадні рішення. Особливу увагу приділено рекреаціям. В радянських-пострадянських школах вони жахливі і діти їх не використовують. Ми закладаємо різноманітні за масштабом і наповненням, функціональні, комфортні рекреації. Зовні передбачено урбан парк, спортивні функції та правильні майданчики для дозвілля дітей різного віку.
Публікація Літнє стажування в ARCHIMATIKA
Друзі, ми анонсуємо інтернатуру. Це більш ніж студентське стажування, це буде глибоке занурення в архітектурну практику щоб зрозуміти що таке проектування на найвищому рівні, зрозуміти в якому напрямку ти хочеш далі розвиватися. Дати: 03.07.2023 - 23.08.2023 Для кого: для студентів 3-5 курсу та випускників Що тебе чекає: - практика в обраному департаменті з реальними задачами - лекції з різних напрямків і стадій проектування від кращих практиків. - екскурсії об'єктами з архітекторами що їх розробляли - сесія питання-відповіді з CEO та головним архітектором archimatika, - Васильєвим Дмитром. - кращі студенти отримають стипендію на час стажування - сертіфікат про завершення програми Дата подачі анкет: до 15 Травня 2023 Посилання на форму для заповнення та на сайті у розділі вакансій https://forms.gle/EcT87R4PxChgmWwC8
Публікація Житловий комплекс Файна Таун під обстрілом російських військових
Війна руйнує все, що ми любимо, те над чим ми працювали довгі роки. Вона залишає глибокі рани в наших серцях, гинуть і страждають мирні жителі – наші близькі, друзі та сусіди. Російська Федерація атакувала Україну 24 лютого. З того часу тисячі людських життів були зруйновані, багато хто втратив свій дім. Зовсім недавно постраждав один із наших об'єктів у Києві – житловий комплекс Файна Таун, над яким вже багато років працює наша команда. Дуже боляче спостерігати за подібними безглуздими атаками, від яких страждають звичайні люди та цивільна інфраструктура. Ми закликаємо всесвітню архітектурну спільноту рішуче засудити агресію проти Українського народу та надати допомогу українцям. У ці нелегкі часи кожен із нас робить усе можливе, щоб підтримати країну. Ми продовжуємо працювати та робити свій внесок у створення майбутнього наших міст, а також розвивати імідж України у світі.
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more