Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Doma Trabotti

Багатофункціональний комплекс, Одеса

Doma Trabotti

Різновисотні терасовані секції формують живий силует і передбачають відмінні видові розкриття навіть з другого ряду забудови. Вхідні групи комплексу нагадують преміальні готелі Нью-Йорка, архітектура яких і стала основним джерелом натхнення для створення проекту.

175 730 м2

Площа

2020-2021

Таймлайн

Будуємо

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
img
img
img
  • Human
    Тут сформована загальна прогулянкова алея, яка об'єднує тихі двори та активні зони. При цьому пішохідний простір в затишних дворах всередині кварталів відокремлено від автомобільних проїздів, що сприяє підвищенню безпеки і комфорту для мешканців комплексу.
  • Business
    Усередині комплексу від великої головної площі сформована пішохідна вулиця з активними першими поверхами, в яких розміщені комерційні приміщення для ресторанів, салонів краси, магазинів.
  • Urban
    Комплекс формує новий архітектурний силует, виділяючись цим на тлі лінійної забудови. Розробляючи генплан, ми зберегли існуючі дерева і задали високий рівень якості благоустрою на території комплексу з відкритим променадом. Більш того, в комплексі передбачені також окремі тавнхаузи зі своїми терасами.
Види послуг
Передпроект
Клієнт
Citex Development, Perfect Group
Локація
Одеса, вул. Французький бульвар, 54

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more