Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

PRO квартири

PRO квартири

Чим відрізняються процеси купівлі машини і квартири?

В автосалоні нам одразу представляють усі технічні параметри моделі, яка нас цікавить: від витрати палива до об'єму багажника, що дозволяє чітко уявити, як ми зможемо використовувати машину, і допомагає раціонально порівняти варіанти.

Вернуться к PRO

У відділі продажу ЖК нам надають порожній план квартири з двома параметрами: площа і ціна. Вибір, нерідко найдорожчої покупки в житті, пропонується зробити буквально "із закритими очима", інтуїтивно, емоційно, серцем, а не розумом..! Більше того, проектувалася ця квартира також "із закритими очима": без розуміння, яка сім'я і з якими потребами в ній житиме.

Чи можливо зробити вибір квартири не менш простим і раціональним, аніж вибір автомобіля? На кшталт такого "сів і поїхав!" – "заїхав і живи!"? Адже купивши новий автомобіль, Ви ж не розпочинаєте його перепланування? Чи можливо створити планування квартири для кожного складу сім'ї, для кожного лайф-стайла, для кожного бюджету? Так! Це можливо! Саме для цього Ми створили лінійку PRO-квартир!

Чи можливо створити планування квартири для кожного складу сім'ї, для кожного лайф-стайла, для кожного бюджету?

Так! Це можливо! Саме для цього Ми створили лінійку PRO-квартир!

PRO-погляд на квартиру:

Параметризація попиту і пропозиції.

Щоб перетворити потреби сім'ї на завдання щодо проектування квартири, ми їх параметризуємо – перетворюємо на конкретні параметри наявні цифрові показники: площа, протяжність, кількість тощо.

Бюджет, який сім'я готова витратити на нову квартиру, визначають її площа, склад сім'ї – кількість спалень, стиль життя – параметри 11-ти базових функціональних зон, що створюють комфорт проживання в квартирі.

Розпочинаючи роботу над проектом, ми аналізуємо, які сім'ї придбають у ньому квартири, розробляємо планування згідно з їхніми потребами і можливостями, а потім представляємо покупцям планування квартир з наочною презентацією усіх важливих для вибору житла параметрів.

Різноманітність замість стандарту

Різним типам сімей для комфортного життя потрібні різні співвідношення функціональних зон в квартирі. А отже різні планування! Немає універсальної стандартної квартири для усіх або навіть кожної четвертої або п'ятої сім'ї!

Ми маємо в розпорядженні сотні базових конфігурацій параметрів бюджету, демографії і life-style – "варіантів завдань на проектування квартир", при розміщенні яких в умовах конкретних проектів отримуємо практично необмежену різноманітність конкретних планувань квартир!

Лінійка PRO-квартир – це не закритий набір типових планувань, а метод проектування житла, керуючись яким, ми кожен новий проект створюємо індивідуально.

Рахуємо спальні, а не кімнати

Показовим є підрахунок кімнат у гуртожитку або в пристосованій під проживання декількох сімей комунальній квартирі, де приватний простір сім'ї не квартира в цілому, а тільки кімната. Рахувати кімнати розпочали більшовики, коли розселяли пролетаріїв у комуналки. Більшовиків давно немає, але традиція оцінювати квартиру за кількістю кімнат чомусь залишилася!

Методика оцінювати квартиру за кількістю кімнат не використовується ніде, окрім пострадянського простору, оскільки вона не інформативна: кімната може бути і спальнею, (кількість яких визначається демографією сім'ї), і вітальнею, і кабінетом і їдальнею – (наявність і габарити яких визначаються стилем життя).

Об'єднувати одним сумарним показником такі різні параметри, як демографія і стиль життя, – це означає не представити жодної інформації про кожен з них! Рахуючи спальні і показуючи розставляння меблів, ми надаємо чітку відповідь на запитання, якому складу сім'ї підійде квартира.

Ми представляємо кожне планування квартири з варіантами розставляння меблів, спланованими для конкретних типів сімей.

У кожному плануванні квартири ми виділяємо різними кольорами меблі і устаткування, призначені для різного функціонального використання. Таким чином, ми представляємо 11 базових функціональних зон квартири, які потрібні для комфортного проживання.

11 – зовсім не межа, а лише "джентельменський набір", присутній у переважній більшості квартир. Можна додати бібліотеку, спортзону, басейн, сауну, кінозал, майстерню та інші функціональні зони, якщо звичайно потреби забезпечені можливостями!

11 функціональних зон

 • Hallway Zone

  Зберігання верхнього одягу - гардеробна шафа ті інші меблі у передпокої

 • WARDROBE ZONE

  Зберігання одягу - гардеробна шафа у спальні

 • KITCHEN ZONE

  Приготування їжі - кухня

 • DINING ZONE

  Вживання їжі - їдальня

 • PUBLIC ZONE

  Спілкування та зустріч гостей - вітальня

 • DESKTOP ZONE

  Робота та навчання вдома - зона кабінету

 • SANITARY ZONE

  Санітарно-гігієнічні потреби - санвузли

 • UTILITARIAN ZONE

  Прання та інші побутові потреби - пральня, зона прасування, сушки білизни, комора, і т.і.

 • SLEEP ZONE

  Сон - спальні

 • FREE ZONE

  Вільний простір наприклад, для заняття йогою або іншим видом активності - (вільний простір, у якому поміститься лежача людина з розкинутими в сторони руками, при середньому зрості 170 см виходить 180х180 см і більше, однак з урахуванням різного зросту різних людей допускаються FREE ZONE інших розмірів, наприклад, для дитячих спалень)

 • OPEN AIR ZONE

  Перебування на свіжому повітрі - літні приміщення, балкон, лоджія, тераса

flat-zones

Не дивлячись на те, що покупці квартир відрізняються за складом сім'ї, темпераментом, способом життя, у відділах продажу новобудов їм представляють стандартний набір планувань, стандартно нарізаних на абстраговані від розуміння і майбутнього функціонального використання кімнати.

Для того, щоб оцінити функціональне використання квартири, порівняти функціональність різних квартир і, зрештою, допомогти покупцеві усвідомлено вибрати максимально відповідне для своєї сім'ї планування квартири, ми розробили інноваційну параметричну методику оцінювання функціональності квартир:

Паспорт функціонального використання квартири

Для кожної квартири ми розробляємо паспорт її функціонального використання. Для одного планування може бути кілька варіантів функціонального використання відповідно до потреб різних складових сімей. У цій наглядній схемі представлені площі і пропорційне співвідношення функціональних зон, а також протяжність функціональних фронтів, що складаються з меблів і устаткування.

Ми вводимо нові параметри, що дозволяють раціонально оцінити всі складові комфорту:

Функціональна площа - площа меблів і вільного простору, необхідного для того, щоб цими меблями скористатися. Ми рахуємо функціональну площу кожної з 11 базових функціональних зон (а також і інших додаткових функціональних зон, якщо вони представлені в квартирі).

Сумарна функціональна площа - сума функціональних площ всіх функціональних зон квартири.

При оптимальному з функціональної точки зору плануванні один і той же вільний простір служить для того, щоб скористатися різними елементами меблів. При цьому площа даного вільного простору при розрахунку функціональної площі рахується кожен раз, разом з кожним елементом меблів. Таким чином, при оптимальному плануванні, сумарна функціональна площа квартири може бути більше фактичної!

Функціональний фронт - довжина умовно розгорнутої горизонтально

Меблів, призначеної для даної функції

Сумарний функціональний фронт квартири- сума протяжності функціональних фронтів всіх функціональних зон квартири

Загальна
площа
квартири

 

50,37 м2

Сумарний
функціональний
фронт

 

35,62 м2

Сумарна
функціональна
площа


100 %

1,94 м2

Гардероб для верхнього одягу

 

 

4,62 м2 1,39 м2 3,54 %
55,07 м2

Кухня та їдальня

 

15,62 м2 4,23 м2 15,56 %
5,56 м2

 

5,22 м2 18,38 %
10,12 м2

 

20,98 м2 13,56 м2 33,95 %
18,69 м2

Гардероб 1
Гардероб 2

 

4,10 м2 9,58 %
10,29 м2

Санвузол 1
Санвузол 2

 

5,99 м2 6,34 м2 11,83 %
6,51 м2

 

0,78 м2 1,41 %
0,77 м2

 

3,16 м2 2,59 м2 5,73 %
3,15 м2


Таким чином, ви одразу бачите, як найоптимальніше можна влаштувати свій побут у тому чи іншому плануванні і підібрати квартиру, що максимально відповідатиме вашому бюджету, способу життя і складу сім'ї.

Ми вводимо нові параметри, що дозволяють раціонально оцінити усі складові комфорту:

Таким чином, ви одразу бачите, як найоптимальніше можна влаштувати свій побут у тому чи іншому плануванні і підібрати квартиру, що максимально відповідатиме вашому бюджету, способу життя і складу сім'ї.

Приклади PRO квартир:

Лінійка PRO-квартир не є закритим набором планувань квартир типового застосування, автоматичним складанням яких формуються житлові поверхи нових проектів. Працюючи над кожним новим проектом, archimatika уточнює розроблені раніше планувальні схеми квартир і створює нові варіанти планувань. Це постійно зростаюча лінійка різноманітних квартир, яка вже містить більше 200 варіантів планувань. У цій таблиці ви можете подивитися по одному прикладу з найпопулярніших категорій (для перегляду планувань натисніть на зафарбовану область):

 • Квартира студія

 • Квартира з 1 спальнею

 • Квартира з 2 спальнями

 • Квартира з 3 спальнями

 • Квартира з 4 спальнями

 • XS

 • S

 • M

 • L

 • XL

 • XXL

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more