Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Багатофункціональний хаб "Буковель"

Багатофункціональний комплекс, с. Поляниця, Івано-Франківська область

Багатофункціональний хаб "Буковель"

Багатофункціональний хаб "Буковель", розташований у самому серці головного гірськолижного курорту України. Дизайн, який поєднує інтер'єр та екстер'єр, створює справжній зв'язок внутрішнього середовища із зовнішнім та підкреслює унікальну природу карпатських гір.

10 340 м2

Площа

2021

Таймлайн

Концепція

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
  • Human
    Для людей - створено комфортний центр Буковелю, зі зручно розділеними пішохідними та автомобільними потоками. Мультифункціональний хаб містить: готель, конференц-сервіс, кінотеатр, ресторани, паркінг, розваги та аутдор простір.
  • Business
    Комплекс "Буковель" стане місцем зустрічі гостей курорту, зоною відпочинку та розваг, буде розрахований як на денне, так і на нічне життя міста. Відповідно сформує потік можливостей для бізнесу.
  • Urban
    Ламаний силует дахів та форма будівель повторюють образ Буковеля з його будиночками зі скатними дахами. Конструкція покрівлі, що ніби повисла в повітрі, оброблена металом теплого золотого відтінку, що додає затишку, створює атмосферу Хюгге та комфортний сучасний простір на свіжому повітрі. Відкрита площа під покрівлею стане концептуальним та зручним місцем зустрічі, оскільки об'єкт знаходиться на головній пішохідній осі курорту.
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more