Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Lucky Land

Багатофункціональний комплекс, Київ

Lucky Land

Lucky Land це місто в місті. Шість кварталів, які налічують 23 житлові будинки з різноманітними архітектурними рішеннями та висотністю, що відповідає загальній концепції. Проєкт також включає підземні та наземні паркінги, активні перші поверхи змішаного використання, медичний центр, школу та парк.

326 400 м2

Площа

2021

Таймлайн

Будуємо

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
  • Human
    Акцент на якісному благоустрої території. Реалізується ідея психологічного комфорту жителів - квартали співмасштабні центрам європейських міст, а благоустрій території якісний і сучасний, наповнений великою кількістю функцій. Весь простір і доступ до будівель буде організовано відповідно до принципів інклюзивності.
  • Business
    Lucky Land – це не просто спальний житловий район на околиці міста, а повноцінне архітектурне середовище, яке своєю появою сформує новий центр. З активними першими поверхами, на яких, крім комерційних площ, розташовані коворкінги. Таким чином, йдеться про новий спосіб життя, коли все необхідне для життя та роботи перебуває в пішій доступності.
  • Urban
    Cмарт-вулиці з розділеними смугами руху для пішоходів, машин, транспорту та велосипедистів, зеленими парковками, зарядними станціями для електрокарів, а також розумним освітленням – енергозберігаючими LED-ліхтарями. Двори, дитячі майданчики та всі елементи благоустрою будуть спроектовані індивідуально та з інтеграцією точок wi-fi, заряду гаджетів та кнопок виклику екстрених служб.
Види послуг
Передпроєкт
Проєкт
Робоча документація
Клієнт
DIM
Локація
Україна, Київ, вул. Берковецька, 6

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more