Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Бізнес центр на вулиці Канальна

Офісний комплекс, Kyiv

Бізнес центр на вулиці Канальна

Високоефективний бізнес центр європейського рівня з рекреаційним простором біля озера, пішохідною вулицею з громадськими просторами уздовж фасадів і житловим кварталом у другій черзі.

33 380 м2

Площа

2020

Таймлайн

Будуємо

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
  • Human
    Кожному співробітнику і гостю бізнес центру має бути зручно і заїхати і працювати і відпочити в обідню перерву. Для цього є достатньо паркомісць для автомобілів, велопарковка з душовими, окремі ліфти для співробітників і для доставок, продуманий крок колон для розміщення офісних меблів, кафе, лаунж зони, парк біля озера.
  • Business
    Планувальні рішення, виконані за авторським стандарту PRO з максимально ефективними плануваннями, високий коефіцієнт паркомісць і wow-ефектні рішення атріуму всередині і громадських просторів зовні - все це створює додану цінність проекту.
  • Urban
    Проектом створюються громадські простори навколо офісних будівель та благоустрій берегової лінії біля озера. У другій черзі забудови планується житловий квартал бізнес класу. Споруда офісного та житлового кварталу бізнес класу підвищить рівень району в цілому.
Види послуг
Передпроект
Проект
Клієнт
Galio Group
Локація
Україна, Київ, вул. Канальна

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more