Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

БЦ Grand Step

Офісний комплекс, Київ

БЦ Grand Step

"БЦ Grand Step" - друга черга існуючого офісного центру, розташованого всередині тихого житлового масиву Солом'янського району Києва. Загальний обсяг будівлі, розроблений з максимально ефективною планувальною схемою комерційних площ і багаторівневим паркінгом, дозволяє гармонійно пов'язати існуючий бізнес-центр з проектованим за рахунок громадського простору, розташованого на першому поверсі.

29 200 м2

Площа

2019

Таймлайн

Концепція

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
  • Human
    З огородженої парканом абсолютно непривабливої ділянки землі формується співмаштабний людині простір бізнес центру, наповнений різними функціями, необхідними не тільки для роботи в офісі, а й в цілому для комфортного перебування жителів цього району. Структура будівлі створює оптимальні умови для продуктивної роботи майбутніх співробітників офісу, а зона громадського простору на першому поверсі відповідає прагненню суспільства до встановлення комунікативних зв'язків.
  • Business
    Зведення нового корпусу офісної будівлі дозволить створити умови для залучення нових комерційних компаній і як наслідок сприятиме зростанню економічних показників даного району. Планувальні рішення передбачають можливість поділу загальної площі поверху на менші ділянки, вигідні для розвитку малого і середнього бізнесу.
  • Urban
    Завдяки новому будівництву офісних і комерційних площ територія ділянки забудови поліпшується і навколишнє середовище стає привабливим для людей. За допомогою створення активних фасадів на перших поверхах міське середовище стає візуально більш яскравим, цікавим, і як наслідок безпечнішим. Також будуть організовані додаткові проїзди по території ділянки, що забезпечить проїзд пожежних машин і транспортну доступність не тільки для даного офісного центру, але й для уже існуючих.
Види послуг
Передпроект
Локація
Україна, Київ, вул Дашавська

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more