Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Офісний центр в Unit.City

Офісний комплекс, Київ

Офісний центр в Unit.City

Це квартал офіcной забудови на території інноваційного парку Unit.City, що відповідає сучасним вимогам на функціональну насиченість середовища, гнучкість і технологічність.

29 700 м2

Площа

2018-2025

Таймлайн

Будуємо

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
  • Human
    Формування офісних площ інтегрованих безпосередньо з забудовою житлового кварталу в загальну територію Unit.City забезпечує комфортні умови для життя і роботи в цілому. При цьому максимально ефективна і в той же час гнучка планувальна схема організації внутрішнього простору будівель з урахуванням доступності маломобільних верств населення створює можливості для проведення заходів і подій, таким чином насичуючи соціальне життя не тільки офісних співробітників, але і жителів району.
  • Business
    Офісний комплекс в Unit.City - це центр розвитку, де акумулюючи фінансові ресурси, інноваційні технології та різноманітну інфраструктуру, висококласні фахівці мають можливість взаємодії між собою на одному майданчику з метою розробки нових технологій і креативних рішень, і як наслідок успішного розвитку бізнесу.
  • Urban
    Квартал офіcной забудови, як і Unit.City в цілому, продовжує концепцію трансформації занедбаної території колишнього мотозаводу в абсолютно нове, сучасне та ефективне міське середовище. Комплекс вміщує в себе комерційні площі, паркінг (з зарядками для електромобілів) і громадські простори, забезпечуючи "крокову доступність" всіх об'єктів і зон обслуговування. Таким чином відбувається оптимізація пересувань по місту, розвантажуючі транспортну інфраструктуру. Тут також буде приділено увагу сортуванню і переробці сміття як прагнення до екологічності та стійкості середовища.
Види послуг
Передпроект
Проект
Робоча документація
Учасники проекту
UFuture, UDP (Ukr.Development Partners)
Клієнт
KAN Development
Локація
Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 3

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more