Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Офісний центр в Unit.City

Офісний комплекс, Київ

Офісний центр в Unit.City

Це квартал офіcной забудови на території інноваційного парку Unit.City, що відповідає сучасним вимогам на функціональну насиченість середовища, гнучкість і технологічність.

29 700 м2

Площа

2018-2025

Таймлайн

Будуємо

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
  • Human
    Формування офісних площ інтегрованих безпосередньо з забудовою житлового кварталу в загальну територію Unit.City забезпечує комфортні умови для життя і роботи в цілому. При цьому максимально ефективна і в той же час гнучка планувальна схема організації внутрішнього простору будівель з урахуванням доступності маломобільних верств населення створює можливості для проведення заходів і подій, таким чином насичуючи соціальне життя не тільки офісних співробітників, але і жителів району.
  • Business
    Офісний комплекс в Unit.City - це центр розвитку, де акумулюючи фінансові ресурси, інноваційні технології та різноманітну інфраструктуру, висококласні фахівці мають можливість взаємодії між собою на одному майданчику з метою розробки нових технологій і креативних рішень, і як наслідок успішного розвитку бізнесу.
  • Urban
    Квартал офіcной забудови, як і Unit.City в цілому, продовжує концепцію трансформації занедбаної території колишнього мотозаводу в абсолютно нове, сучасне та ефективне міське середовище. Комплекс вміщує в себе комерційні площі, паркінг (з зарядками для електромобілів) і громадські простори, забезпечуючи "крокову доступність" всіх об'єктів і зон обслуговування. Таким чином відбувається оптимізація пересувань по місту, розвантажуючі транспортну інфраструктуру. Тут також буде приділено увагу сортуванню і переробці сміття як прагнення до екологічності та стійкості середовища.
Види послуг
Передпроект
Проект
Робоча документація
Учасники проекту
UFuture, UDP (Ukr.Development Partners)
Клієнт
KAN Development
Локація
Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 3

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more