Х W FREE ZONE FREE ZONE
en
ua
ghjk

Obolon International School

Освітній комплекс, Kyiv

Obolon International School

Гармонія різноманітності з білого футуризму закруглених стрічок скління, параболічних арок шкільних корпусів, зеленої "стіни-завіси" шкільного театру, скляних хвиль уздовж головних сходів, що виходять на центральну площу і теплого іберійського пісочного об’єму дитячого садка з мозаїчною інкрустацією. Тема містечка, що складається з самобутніх, але об'єднаних загальною стилістикою і композицією будівель, стала визначальною в пошуку архітектурного образу.

10 240 м2

Площа

2018-2020

Таймлайн

Концепція

Статус
Facebook

Please rotate your device

img
img
img
img
img
img
img
img
img
  • Human
    У цьому проекті реалізується концепція естетичної освіти, коли архітектура стає частиною програми і впливає на становлення особистості. Насичений образами простір м'яко вчить пропорціям, смаку, архетипічним формам, а також здатності цінувати і поважати чужу творчість.
  • Business
    Освітній комплекс складається з дитячого саду і двох самостійних шкіл, об'єднаних загальним корпусом і двором. Така модель дозволяє замовнику розділити будівництво на кілька етапів і запустити школи як бізнес-проекти окремо.
  • Urban
    Будівля школи розташована між Дитячою академією мистецтв та Інститутом гідробіології. Образ будівлі так само як і конфігурація вікон, загальні об’єми і пропорції не контрастують, а гармоніюють з оточуючою забудовою. Крім того, проектом передбачено благоустрій ділянки за межами школи, який виходить на проспект.
Види послуг
Передпроект
Проект
Локація
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 10-в
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more